Personel Envanteri > ZİRAAT MÜHENDİSİ
Personel Adı Soyadı Görev Yeri
BEYTÜL   ÖZEN AKDEMİR Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
Bora   CAN Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
GÜLDEN   USTA(Çalıkoğlu) Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
İMRAN   ARSLAN Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
MURAT   ARSLAN Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
SİBEL   SÜRÜM(Soyalp) Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
ZERRİN   KALPAK Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
AYŞEGÜL   ÜZMEZ(Saleli) Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Ayşegül   YILDIZ (KUŞBEY) Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
BETÜL ŞULE   KULÇAK Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
DERYA   KÖKSAL CİVANER Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Duygu   DÜZGÜN Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
EMEL   SARĞIN BAKİ Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
ERDAL   DENİZ Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
GÖKMEN   KAYA Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
HALİM   COŞKUN Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Hamza   ALÇİÇEK Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
HAYDAR   ÖZEN Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Kemal   SULANÇ Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
KÖKSAL   AKSU Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Kübra   DEMİR Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
MEHMET   AYDIN Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
MUSTAFA   AKDEMİR Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
MUSTAFA ERDEM   ŞEN Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Müge   ÇOBANKENT Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
NAGİHAN   ÖZEL Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
NAZİRE AYLİN   KILINÇ Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
NEJDET   ÜNAL Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
ÖNER   DEMİR Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
REMZİYE   İNCEKARA Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
SERVET   SOYLU YILMAZ Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
ŞERİF   ERKİL Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
Talip   ÇOBANKENT Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
KERİM   ÖZYOL Hayvan Sağlığı Yetistiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü
Mehmet Emin   ÖNAL Hayvan Sağlığı Yetistiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü
Adnan   ŞEN Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
AYLİN   ANIL Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
EMEL   BAŞPINAR(Durgun) Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
EMİNE   ŞAHİN Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
İBRAHİM ENES   DÖNMÜŞ Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
İLKAY   BAĞÇIVAN Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
MEHMET ERKAN   PETEK Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
MEHMET SALİH   TEMEL Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
ORHAN   YABALAK Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
OSMAN   SARI Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
ZELİHA   EMİNOĞLU(Ceran) Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
Ahmet   AKAN Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
EROL   SEVİL Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
ibrahim   BAŞKURU Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
İZZET   ATSIZ Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
OSMAN   KALPAK Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
ŞAHİN   ABACI Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
Yasemin   ÖZDEMİR Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
Aysan   SOYLU Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
DURSUN   ÖVELEK Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
ECE   COŞKUN(Eroğlu) Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
ERKAN   BALIK Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
MEHMET   BATMAN Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
MEVLÜT   YENİLMEZ Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
MURAT   ZEREN Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
Tuba   KAVUKÇU Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
Ali Rıza   KAYA Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Ebru   KOŞAR Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Ersan   ÇOBANOĞLU Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
HATİCE   CAMCI Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Önem   ÖZDİL Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
ÖZDEN   AYPAR (DEVİRGEN) Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Özge   CEBECİ Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
RAŞİT   ERKAVUNCU Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Süleyman   TOPCU Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
Yılmaz   SARIGÖK Ahmetli İlçe Tarım Müdürlüğü
ATAKAN   YALÇINKAYA Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
ATALAY   BİÇER Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
ATİLLA   KINACI Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
EBUBEKİR   ÖREN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
ELİF   YILMAZ Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
ERDEM   BURHAN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
HALİL   ERGİN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
HALİL İBRAHİM   PAKSOY Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN   KAYA Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
HÜSEYİN   TABAKÇI Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
KAMİL   AĞARTICI Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET   AKSU Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
MELTEM   PITIR Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA   BAYRAM Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA   TASIN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
NAZLI FUNDA   EDREMİT (DEĞİRMENCİ) Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
NEVİN   KULAKMAN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
Suna   ALTUN ÇELİK Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
TALİP   TAYLAN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
TANER   DOĞAN Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
TANER   TEVİ Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
YILMAZ   ŞİVKA Akhisar İlçe Tarım Müdürlüğü
ADİL   SELÇUKER Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ATİLLA   YÜKSEK Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
DAVUT   KANAL Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
FERAY   KESKİN Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
Hafize   METİN Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
HALİL   KOCATÜRK Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN   AYHAN Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN HÜSEYİN BARIŞ   BOZDAĞ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
HATİCE   DAL Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
HÜSEYİN   ÇILDIR Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
İsrafil   SATILMIŞ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET   BAYKARA Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
MERYEM   YILDIRIM (KIRMIZIOĞLU) Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
Pınar   YİĞİT Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
Ramazan   ARSLAN Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
SALİH   TENGİZ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
SERPİL   ATABAY Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
SONGÜL   SARI Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ŞEFİKA   ONAYLI Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ŞERİFE   ÖZ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
Tarık Ahmet   KAVUNLUK Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
Turhan   KÖFÜNCÜ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ÜMİT   ŞAHPAZ Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ZEYNEP PINAR   ÖZDİL BAYRAKTAR Alaşehir İlçe Tarım Müdürlüğü
ALİ   KAYMAK Demirci İlçe Tarım Müdürlüğü
Ali   TÜRKER Demirci İlçe Tarım Müdürlüğü
AYÇA MERVE   YERLİKAYA Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Burak   GÖKDEMİR Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Ethem   GÖRECE Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
EVREN KAMİL   KARPUZ Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Gülsüm   ÖZER Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Hamza   DEĞİRMENCİ Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Hasan Şadi   ÇELİK Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
İBRAHİM   ÖKSÜZ Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Muhammed Caner   GÖZE Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Muzaffer   ÖZDEMİR Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Nurettin   ÇOBAN Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Sevil   BOZKURT Gölmarmara İlçe Tarım Müdürlüğü
Arzu   BOZKAYA Gördes İlçe Tarım Müdürlüğü
Celal   TOSUN Gördes İlçe Tarım Müdürlüğü
HÜSEYİN   YAŞAR Gördes İlçe Tarım Müdürlüğü
Tenzile   YÜKSEL Gördes İlçe Tarım Müdürlüğü
Zerrin   KASIRGA Gördes İlçe Tarım Müdürlüğü
COŞGUN   SEREZ Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
FATMA   KESKİN Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
HÜSEYİN   KALAYCI Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET   ÜNLÜ Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
Nafiz   ŞEN Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
OZAN   GÜRKAN Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
SEYHAN   ŞAFAK Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
SÜHEYLA   KIRKAĞAÇ Kırkağaç İlçe Tarım Müdürlüğü
FATMA   AKMAN Köprübaşı İlçe Tarım Müdürlüğü
Güneş   KACAR Köprübaşı İlçe Tarım Müdürlüğü
Müberra   SELÇUK Köprübaşı İlçe Tarım Müdürlüğü
Serkan   VAYVADA Köprübaşı İlçe Tarım Müdürlüğü
TANER   ERİK Köprübaşı İlçe Tarım Müdürlüğü
Cemil   ER Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
ERHAN   ÖĞÜNÇ Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
EROL   TOMAS Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
İBRAHİM   GÜLMEZ Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
İbrahim Aydın   KARACA Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
Kürşat Mustafa   GÖK Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET ALİ   KAÇ Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
ÖZGÜR   ÇAVDAR Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
ÖZLEM   BAYTAR (CERİT) Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
TURGAY   KAŞIKÇI Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
UFUK   GÜNDÜZ Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
YUSUF   YILDIRIM Kula İlçe Tarım Müdürlüğü
ALİ   CANYILMAZ Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
ASLI   ALICIK (Keskiner) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
AYDAN   ATAÇ (YELMER) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
AYDIN   AYGEN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
BİRSEN   ODABAŞI(Çınar) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
BURÇİN   HAVAN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
DERYA   ANIK (TOPRAK) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
DİLEK   KAMA Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
ELVAN   KARATAŞ (Karaoğlu) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
EMRAH   ASLAN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
EROL   ÖZASLAN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
GÖKHAN   AKGÜN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
GÜL   BANKÇE Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
GÜLÇİN   (KISA) AYGEN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN LEVENT   ŞEN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
HİLAL   AKGÜN (TOPÇUOĞLU) Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
HÜSEYİN   TOPRAK Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
İLKNUR   DÖNMEZ ÇOBAN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
İSMAİL   BÖREKÇİGİL Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
KEZİBAN   ÜNAL Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
MELİKE   ŞAHİN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
MURAD   AYÇETİN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
MURAT   YASAK Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
OKTAY   ŞAHİN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
ÖZGE   SOLMUŞ DEVECİ Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
Özhan   YALÇIN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
Rahmi   ALADAĞ Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
SERTAÇ   BALCI Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
ŞERİFE SEÇİL   ÖZCAN Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
ZAFER   AKYOL Salihli İlçe Tarım Müdürlüğü
Ahmet   AKSOY Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
İsmail Faruk   TIREN Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET   TOY Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSA   AKKAYNAK Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
Mustafa   TAŞ Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA ADNAN   TOY Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
Ömer   BAYRAM Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
TACETTİN   ÖKSÜM Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
Uğur   TOSUN Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
Yetkin   TEKİN Sarıgöl İlçe Tarım Müdürlüğü
ABDÜLKADİR   KIZMAZ Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
ALİ   TUNÇEL Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
Ali   YILMAZ Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
Anıl   ÜNAL Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
DUYGU   KOŞAR Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN   BALCI Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN   UYGUN Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
HATİCE   IŞIK Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
İBRAHİM HALİL   ARSLAN Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
İCLAL   MALDAN Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
MELTEM   EKİCİ (TORAN) Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA   CAYMAZ Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
Rıdvan   UYAR Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
SEVGİ   DİNÇ Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
SÜLEYMAN OĞUZ   ÜRESİN Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
Tugay   OK Saruhanlı İlçe Tarım Müdürlüğü
AHMET   AYHAN Selendi İlçe Tarım Müdürlüğü
Birin   ARSLAN Selendi İlçe Tarım Müdürlüğü
Engin Can   BÜLBÜL Selendi İlçe Tarım Müdürlüğü
Ersin   ÖZDEMİR Selendi İlçe Tarım Müdürlüğü
EMRE   ÇALIŞIR Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
ESRA   ERDAL (AKGÜN) Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
FİKRET   CEYLAN Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
Gökhan   TURGUT Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
HAKAN   KÖSE Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
Halil İbrahim   ELMALI Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
İLKER   GERGER Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
İSMAİL   KAYA Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
MEHMET ZAFER   ÜLGEN Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA   ŞAHİNBAŞ Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
TEZCAN   KESKİN Soma İlçe Tarım Müdürlüğü
AYŞE   GÜLEÇ Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
AYŞE   GÜLEÇ (AKİZ) Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Burçin   ÇELİK (KISA) Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
BÜLENT   FİDAN Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
ÇİLEM   DOĞAN Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
DİLEK SEDA   BAYBURT (GERSİNLİ) Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
DUYGU   ŞAHİN (Alaca) Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Duygu   YİĞİT Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
EMİN   BACAK Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
EMİNE   KAYA Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Esra   BAKICI Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
GÖKALP   SERGİN Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Gülcan   TOKER GÖÇER Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
İBRAHİM   ODABAŞI Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
KAMİL   USTA Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
KÜRŞAT   İKİZOĞLU Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
METİN   ERKOÇ Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
MUSTAFA   KATIRCI Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
MÜJDE   CANGÜL Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
SENA   ARSLAN (Şen) Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
SERKAN   ÇOPUR Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Şefik   ALDEMİR Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Şehla   KARAGÖZLÜ Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Yasemin   DEMİREL Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
Yeliz   GÜNDÜZ Turgutlu İlçe Tarım Müdürlüğü
ADNAN   ATABEY Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
ALİ OSMAN   BENDLER Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
Barbaros   YÖRÜK Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
CÜNEYT   DALGIÇOĞLU Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
EMEL   ERÇAVUŞOĞLU(GACAR) Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
ERHAL   ÇAKMAK Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
FUNDA   GÜL Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
İBRAHİM HALİL   ÖNCELER Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
OKTAY   KUŞTUTAN Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
RAMİZ   ÇOBAN Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
SİBEL   ACARGÖNÜL (ÇAKIR) Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
TUNCER   ŞEN Yunus Emre İlçe Tarım Müdürlüğü
ABDULKADİR   ÇELİK Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Aykut   GÖKÇE Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
CEYLAN   TURAN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
EBUBEKİR   DEDE Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Emine   ÜNAL Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
ERCAN   AKTAN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Fatma   SERİN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Ferize   ADABAŞI Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Günnar   ÇELİK Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
HAKAN   TURGAY Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
HASAN   ŞAHİN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
İSMAİL HAZAR   KANLI Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
NACİ   AYDEMİR Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
NACİ   KURUKOL Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Nilay   TAŞDELEN OK Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
ÖZGE   ÜRKEN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
SELVİN   KOŞARER ÖRENCİK Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
SUAT   SAV Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Süleyman   ÇİLTAŞ Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
ŞENER   ÇETİN Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Şeref   LEYLEK Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
YEŞİM   SÜDÜTEMİZ (ONAY) Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
ZEHRA   MENTEŞE Şehzadeler İlçe Tarım Müdürlüğü
Ali Alptekin   ACAR Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
ARİF ALPER   BİLİR Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
EDA   BOZDAĞ Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
Murat   SALUR Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
Serhat   ÇELİKTEN Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü

Toplam Kayıt Sayısı : 297